Nikt nie twierdzi? To poczytaj forum. Nic dziwnego, że osoby które znają spółkę nie chcą tu pisać bo co by nie napisali to naganiacze, kłamczuchy, oszuści, szczeniackie zachwyty.
Ja nie znalazłem słowa, że Szwedzi nie mają zaplecza, że nie mają umów! Post zawiera stwierdzenie, że dwie firmy ogłosiły bakructwo. Jeśli chcesz dokładniej to jedna cała upadła, a druga ogłosiła upadek 5 swoich spółek zależnych. Tak lepiej?
https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=be024c7b816688fc855396c3498a134ef&lang=en&src=micro
https://www.bbc.com/news/articles/cv2gvqlezn1o
Więc zanim zaczniesz komuś zarzucać kłamstwo, to po pierwsze czytaj ze zrozumieniem co zawiera post, a po drugie sprawdź czy to prawda.
Bo skoro jesteś fanem Szwedów to może nie bardzo cię interesuje to co się dzieje w Platige, ale mnie interesuje więc wolałbym, żeby osoby znające spółke, bywajace na walnych cokolwiek tu pisały. Co do cinematików zapewne masz rację i nagrody które zbiera Platige są przyznawane za ładne oczy. A teraz już bez odbioru.
B-cz jak się z Tobą skontaktować, żebym nie musiał czytać takich głupot na forum?