Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,60 zł , zmiana od tamtej pory: 24,75%

Re: Witamy 80zł :)

Zgłoś do moderatora
bo trzeba się rozejrzeć co dzieje się u klientów Rokity, popytać pracowników jak volumenowo kształtuje się produkcja. zapytać co się dzieje u konkurencji (spaliła się i odbudowa się ślimaczy bo okoliczni mieszkańcy się buntują), itp itp.
no i zobaczyć jak kształtują się ceny produktów i dlaczego będą rosły....
wszystko jest dostępne, ale trzeba pracę wykonać. Nie ma darmowych lunchy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 3,14% 101,80 2021-10-25 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.