Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,52%

Re: Witamy 80zł :)

Zgłoś do moderatora
DM BDM SA: PCC Rokita Raport Analityczny (KUPUJ z ceną docelową 88,0 PLN)
Spółka wypracowała rekordowe wyniki w 4Q’20-1Q’21 wykorzystując świetną koniunkturę w segmencie PUR, a 2Q’21 powinien być jeszcze lepszy. W alkaliach liczymy na dołek cen sody kaustycznej w 1Q’21 i dobre wolumeny sprzedaży w latach 2021-2022...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -2,54% 96,00 2021-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.