Dnia 2017-06-08 o godz. 15:43 ~prair napisał(a):
> witam
>
> od dzis jestem akcjonariuszem indaty. kupiłem po 0,52 gr. mam nadzieje ze oboje za jakis czas bedziemy jezdzic jaguarami.
>
> czekam na wzrosty !
======================
Rozumiem, że przesiedlisz się z Polski, która będzie dla ciebie ZA DROGA do....ametyki łacińskiej, która jest 5 x tańsza