spójrz na wykres i powiedz czym się kierowałeś na co by nie spojrzeć jest źle 0.5x pewne
PS. nie pytaj się czy kupić na żadnym forum bo 90% udzielających się na nim nie ma pojęcia o giełdzie. Moja rada zainwestuj w dobry program AT uwierz mi to tylko kwestia czasu kiedy dostrzeżesz wagę tej analizy każdy przez to przechodził jak każda specjalizacja tak i trading wymaga pewnej wiedzy oraz doskonalenia się im wcześniej zaczniesz tym lepiej dla ciebie
pozdrawiam