Ten kto to napisał (ja tylko przekleiłem) zarzuca zbyt wysokie koszty zarządu. Mówiąc wprost zarzuca rozrzutność zarządzającym i brak umiejętności ograniczenia kosztów.
Jeżeli twierdzi zaś, ze nikt nie wyrzuć akcji to pragnę ci przypomnieć, że tylko w roku 2016 przybyło az 8 mln akcji . 2 mln zostały teraz konwertowane na imienne (zniknęły z FF) i mamy 66 mln. A w drodze jakieś kolejne zapowiadane przejęcia pomimo, że brak jest na to gotówki. Spólka prowadzi do tego FATALNĄ politykę informacyjną i mamy taki a nie inny rezultat.