Wpisy na stronach FB raczej są mało skuteczne. Jedynie napisanie do KNF ma sens (ja juz to zrobiłem). Znam prawnika, który obsługuje Czaplę i będę się z nim kontaktował skoro sam właściciel jest "niedostępny". Myślę też, że wkrótce mogą się skończyć dotacje i nominacje do "wszelkich nagród" jesli my akcjonariusze powiadomimy o sytuacji w spółce. https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_spolke_publiczna.jsp