żadna porządna spółka nie idzie na ten rynek, jak można dopuścić takie spółki na gpw- skandal, tutaj każdy kto ma pomysł na biznes się obławia sprzedając akcje i znika jak kret pod ziemią..
Robią co chcą , pralnia pieniędzy, a my się łudzimy ,że zarobimy, a KNF siedzi w cd...i podniecają się ,że jest dobrze.
zobaczcie ile było gadania o EFE, Borucie, Genrgy,Softblu,Apanet, a gdzie są -- na dnie i piorą dalej....