No właśnie nie chce spadać i za pewne już nie spadnie. Szkoda :(
Patrząc historycznie to jesteśmy na dnie notowań. Nigdy nie było tak niskiego kursu. Od początku notowań spadliśmy ponad 90%. KTO więc będzie to chciał sprzedać po groszach? Na razie mamy batoniki do 0,20 zł. Jeżeli firma pokaże wzrost przychodów i idący za nimi zysk, to kurs powinien poszybować i to wysoko. Aaaaa… mamy co odrabiać. Oj mamy!!!