Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 23,27%

Re: WIKANA DYWIDENDOWA

Zgłoś do moderatora
Jeżeli Wikana zrealizuje swoje ambitne plany w tym roku, to w przyszłym dywindenda będzie o wiele wyższa ( powyżej 50 gr. )
To, że p. B zgarnie sporą kasę, to dlatego, że pośrednio i bezpośrednio ma sporo akcji. Sanwil też skorzysta, więc jak ktoś chce zagrać pod dywidendę, to musi sobie dokupić pakiecik aby rok w rok liczyć na wypłatę dywidendy. Ja osobiście nie narzekam, bo ponad 8 tyś zł. spółka musi mi wypłacić, a ja teraz akcji nie muszę w tej cenie sprzedawać. Czekam na rekordowe wyniki za Q1 ale także na wyniki za cały ten rok. W mojej ocenie, po tym bezruchu ( korekcie ) cena za akcję powinna systematycznie rosnąc.
Spodziewam się jeszcze kilku pozytywnych komunikatów, które potwierdzą dobrą sytuację w spółce i dalszą perspektywę rozwoju, w tym wykorzystanie koniunktury i dużego potencjału. Spółki , które płacą dywidendy, mogą skusić dużych graczy długoterminowych do większych zakupów a nie tylko drobnych inwestorów i spekulantów. Spółka tym komunikatem pokazała, że zyskami będzie się dzielić z akcjonariuszami , więc być może, spółka będzie postrzegana jako dobra inwestycja a NIE jako papier spekulanta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA 0,81% 4,98 2021-06-18 15:13:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.