Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wielki powrót

Zgłoś do moderatora
byc moze jestes glupcem,ale na pewno nie bankrutem :)
brachu,ale w czym twoj problem?!kasa potrzebna a ty w nieplynnych aktywach?a w plynnych myslisz,ze udaloby ci sie uratowac kapital?nie mozesz czekac?no to tu masz problem.bo to NC.ale zawsze mozesz walnac pkcem :)
uwolnisz sie od problemu,ktos to pierze odbierze :)),a tobie kamien spadnie z serca...
ja bym sie cieszyl jakbym mial duzo w malej nieplynnej spolce ale z perspektywa zarobku za rok,dwa a moze trzy :D


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LANGLOO 0,00% 0,04 2019-04-10 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.