Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,60 zł , zmiana od tamtej pory: 45,21%

Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-19 o godz. 11:51 ~src napisał(a):
> jak pójdzie info co i jak to bedzie późno na tanie zakupy. stąd kontrolny pakiecik :) zobacz jak labocanne podbili i to tylko pod plany przejęcia jakiejś spółki zoo :) tu jeśli bedzie temat o którym wspomniałeś to 50 baniek na start :)

Jak sie patrzy to tych spółek które mogą wejść jeszcze przez spółki Januarego jest kilka tj.: Saule Technologies, Sat Revolution, Pergamin, Ongeno.
I teraz pytanie co do której spółki?
Ja myślę tak:
1) Advertigo - Saule Technologies?/Pergamin?
2) EasyCall - Sat Revolution,
3) Synerga fund S.A. - Ongeno,
4) Vabun - Pergamin.
Nie należy zapominać, o spółce ALDA S.A., o której sie wszystko wyjaśni do 15.03.2021 kto ją przejmie...a w niej jest do przejęcia 86,98% i tu jest największy udział do przejęcia i nie wykluczone jest przejęcie przez dwie osoby fizyczne.....January+Górski?? Z uwagi na wysoki udział spółka kojarzona z mariażem z Saule Technologies....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -4,93% 21,20 2021-10-22 16:03:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.