Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,80 zł , zmiana od tamtej pory: 52,03%

Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-19 o godz. 11:40 ~src napisał(a):
> jedno nie wyklucza drugiego. trzeba wiedzieć kiedy wejść a nie jak leszcze na labocannie powyżej 20 zł gdzie kapitalizacja to 140 mln za wydmuszke. tu mamy ledwie 16 mln na ten moment i jednak 35% akcji ma Ciszewski więc cos się tu urodzi. w bólach bo w bólach ale jednak

Udziały Januarego to 36,24%,
Artur Górski 35,04
Co daje razem 71,28%
Jest to jedna z nielicznych spółek z tak dużym udziałem tych Panów... nie przypadkowo... a wycena spółki śmieszna jeśli miałby tu wejść Sat Revolution.

Drugą spółka z dużym udziałem jest Advertigo, który łączony jest z Saule Technologies:
January 59,26%
Artur Górski 19,16%
Łącznie 78,42%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -3,43% 22,50 2021-10-20 13:31:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.