Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Wielka paranoja.

Zgłoś do moderatora
"Obszar śmierci". To kluczowy moment wojny. Były amerykański dowódca: Putin zapędził się w ślepą uliczkę.
Nie ma wątpliwości, że walki na ukraińskim froncie są zacięte i przerażające. Nie zapominajmy jednak, że Rosja potrzebowała czterech krwawych lat, aby przedostać się z Doniecka do Pokrowska. Można być pewnym, że wyśle do miasta dziesiątki tysięcy żołnierzy, a większość z nich zginie w gruzach.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-wpadla-we-wlasna-pulapke-amerykanski-dowodca-czeka-ja-katastrofa/9zpjt6r

Rosyjski Antonow uziemiony w Kanadzie. "Jeżeli wygramy proces, przekażemy go Ukrainie"
Kanada złożyła pozew o przejęcie zarejestrowanego w Rosji samolotu transportowego Antonow An-124, który od 2022 r. jest uziemiony w Toronto; jeśli wygramy tę sprawę, przekażemyaszynę Ukrainie - poinformowała szefowa MSZ Anita Anand. An-124 to jeden z największych samolotów transportowych na świecie.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosyjski-Antonow-uziemiony-w-Kanadzie-Jezeli-wygramy-proces-przekazemy-go-Ukrainie-9033762.html

tylko martwy kacap już nie kłamie - jeszcze długo będziecie lizać rany.

kacap zgromadził w rejonie Pokrowska około 170 000 żołnierzy – „wszystkie swoje siły”.
Mają czas do 15 listopada , jakie to zwierzęta - rok walczą o miasto a teraz "wielkie zwycięstwo" oznajmiane codziennie.
Jeszcze będziecie tam padać jak muchy.W gruzach bez jedzenia i picia , jak karaluchy.
  • Wielkie zwyciestwo Autor: ~Marek
  • Re: Wielka paranoja. Autor: ~anty