sadze ze dywidenda jednak bedzie stalowy i to w wysokosci zaproponowanej przez zarzad i przygotowanej w formie uchwaly na wza. Do konca obecnego tygodnia maja byc przygotowane rozporzadzenia do ustawy (uchwalonej w jeden dzien) dotyczacej rekompensat za wyzsza cene energii elektrycznej. Rozporzadzenia ktore maja byc wprowadzone dotyczyc maja samorzadow i wlasnie przedsiebiorstw typu cognor.
To byl powod ogloszenia przerwy w walnym z czerwca. Co do inwestycji w hcz to oczywiscie istnieje takie "ryzyko" czy "szansa" ale info o zakupie z dobrym wyjasnieniem tego ruchu i zaplanowaną przyszloscia zakupionej czesci lub calosci hcz zrobi na kursie te 30 groni, liczac od dzisiejszego zamkniecia