Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,66%

Re: Wiedzieliście, że PKN ORLEN posiada akcej WODKAN?

Zgłoś do moderatora
http://wodkan.com.pl/?page_id=158

Tutaj masz strukturę

dwie gimny były na WZA przedostatnim bo jak policzysz sobie akcje i odejmiesz od tych co mieli powyżej 5% to zostaje dokładnie tyle co ma Gmina Ostrów i Przygodzice

czy akcje ma Gmina Raszków nie wiemy ale myślę, że dostają dywidendę więc nie sprzedawali

pytanie czy znowu w tym roku wezmą coś z kapitału zapasowego na dywidendę a wiemy że kapitał zapasowy wynosi ponad 80 mln zł z samego zysku jest 45gr

czekamy na wyniki za II kwartał i WZA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WODKAN 4,17% 10,00 2021-01-20 11:09:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.