Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,17%

Re: Wiedzieliście, że PKN ORLEN posiada akcej WODKAN?

Zgłoś do moderatora
Może ktoś w końcu zauważył że za 30 zł może kupić sobie banknot 100 zł ?? i czerpać z niego dywidendę większą niż w banku a kto wie jeśli skończą inwestycje to przy mniejszych nakładach inwestycyjnych zysk spółki będzie pozwalał na wypłatę 2-3 zł dywidendy tylko wtedy kurs nie będzie w okolicy 10 zł ale 40-50 zł

na ten moment nie widzę tutaj większego ryzyka stabilny mocny akcjonariat

FF 210 tys sztuk z czego nie wiemy ile z tych akcji jest zaparkowanych podejrzewam, że sporo

dajmy na to że zostaje 100 tys sztuk czyli dla 100 osób po 1 tys akcji

Ja obstawiam tutaj wzrost wartość akcji na ten moment do wartości księgowej około34 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WODKAN 4,17% 10,00 2021-01-20 11:09:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.