Gdzie jest twoja wiara,czy prawdziwie nie widzisz, że pewne sprawy są nie jawne.Ci którzy to rozgrywają mają pewien cel.Matematyka jest królową nauk.Słabej wiary nie odziedziczycie tego tego co ukryte.Ja poczekam tak długo jak trzeba...Przyjdzie taki czas gdy będziecie żałować, że sprzedaliście za drobne. To wasza sprawa.Oni chcą wykupić za grosze ,aby sprzedać za Złote...Są zwyciężcy i ofiary.Matematyka i logika..Ja i wy przy nich jesteśmy biedni.Oni mówią słabe to słabe ...A gdy przyjdzie czas spiją śmietankę ...