Dnia 2020-10-01 o godz. 11:33 ~Hej napisał(a):
> Dawać na dolne, na jaki ....czekać i zaczniemy na spokojnie od złocisza kupowac
Wysypuj się mądralo to będą dolne,ale ty jesteś cienias i tylko pisać jako tako potrafisz i nic więcej sobą nie prezentujesz,zapisz się do latryniarskiej szulerni,wątpię czy cię przyjmą gdyż masz z byt mały zasób podstawowej wiedzy.