Boze co to za tragiczna spolka... od 20 lat same klopoty. kasy do tego scierwa wpompowano ze 70 mln. No i wciaz tylko straty straty straty... Zarzad pozal sie Boze. Co zmiana to na gorsze. I ta beznadziejna teoria jak to Wojcik zmienil Bytom... W sklepach niby ladne rzeczy aale co z tego skoro wnetrznosci firmy gnija. Spolka warta 21 mln, choc 2 lata temu dostala 20 mln na rozwoj. Dobrze, ze tego bankruta wziely krakusy. Niech sie ubieraja w nadzieje, ze sie odbija. Wspolczuje wszystkim akcjonariuszom. Pa.