Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,58 zł , zmiana od tamtej pory: 37,99%

Re: Widac ze ktos zbiera.

Zgłoś do moderatora
dywidenda powinna być spokojnie powyżej 5%. W nowym roku zrobiło się lżej dla kursu. Może jakiś fundusz zamykał do końca 2017 pozycję dlatego tak agresywnie sprzedawał akcje w grudniu i stąd tamten spadek, teraz mamy odbudowę do 3.5 PLN. W nowym roku mamy szybkie podejście o 20gr w górę i przełamanie linii trendu krótkoterminowego. Linia trendu długoterminowego jest w okolicach 3.95 i spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 0,82% 4,94 2020-08-07 16:30:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.