Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,38 zł , zmiana od tamtej pory: -86,45%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Nigdy nie napisałem, że "liczy się tylko".
A do ciebie pisze wprost - twierdzisz, że straciłeś tu 30% kapitału, który lokowałeś w spółkę krzak i ponoć wszystko wywalałeś przez pół roku. Co znaczy, że brałeś na górce jak totalny leszcz i wrzuciłeś tyle ponad średni wolumen, że nie mogłeś wyjść bez ostrego zbijania kursu.
Albo jesteś po prostu kłamcą liczącym na zbicie kursu i dobranie tanio.
Nic więcej innego do ciebie leszczu nie pisze.
I kolejna rzecz, która jedynie do ciebie piszę - co ty tu jeszcze robisz? Akcje twierdziłeś, że wywalałeś w listopadzie z tego co kojarzę.
Marnujesz swoje życie na siedzenie na forum spółki, której nie masz? To masz smutne życie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,00% 1,00 2025-10-20 15:06:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.