nie becz tylko poproś brutto czyli tyle ile będzie podawana i sam sobie policz. no chyba że nie potrafisz policzyć to inna rzecz. bo tutaj i tacy się zdarzają. po prostu odejmj podatek. nie wiesz jak daj znać albo zeby nie zawracać głowy wygoogluj
xddddddd