Dlaczego moderator usunął mój wpis? Napisałem, że wiele wpisów na forum nadal nadawałoby się do usunięcia. Napisałem także, że pojawił się dzisiaj ohydny wpis dot. XTB (usunięty w miarę szybko) co akurat uważam za dobrą reakcję. Dziwię się tylko, że osoby, które takie rzeczy piszą dalej zapewne mają taką możliwość.
............................
1. Wywiad z prezesem XTB: https://www.youtube.com/watch?v=qJzWy_R1Iws Warto posłuchać prezesa XTB.
2. Analiza z kanału SII: https://www.youtube.com/watch?v=IINj30NLzck
3. Artykuł z pulsu biznesu: https://www.pb.pl/wycene-xtb-trzeba-usredniac-1177433
4. https://www.pb.pl/bm-mbanku-radzi-akumulowac-akcje-xtb-1178154
Najlepiej sammemu wyciągać wnioski zamiast słuchać trolli. Decyduj sam za siebie.