Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,86 zł , zmiana od tamtej pory: -4,83%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
To mamy zmianę :). Po roku kurs Lentex spada z 11.80 do 7,80 czyli -33% do tego 10% inflacji i mamy ponad 40% w dół :)

dalej jest kompletny brak popytu na akcje
Oczywiście środki pieniężne które spółka posiada na koncie też tracą. Spółk apłaci od nich 10% podatku inflacyjnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 1,36% 7,48 2025-10-24 12:55:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.