Forum Forex +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
To ja dolarowy partacz kiedyś chciałem być specem ale jestem za cienki podziwiam jokera dlatego podszywam się pod jego nick i zazdroszczę mu skcesów bo u mnie to dno ciągle myślę o tym 2.8 już mam obsesje wybaczcie mi