"Nie masz nic do powiedzenia tylko piszesz dyrdymały i czynisz wycieczki personalne pod moim adresem" - no jakbys siebie opisał. Za Tobą miszczu mało kto "nadanza". Nie widzę tu wielu którzy mają problemy z przewidywaniem od czasu do czasu spadków-normalna rzecz że się konsoliduje, trochę skorekci jak urosło 40%w 3mce do marca. Problem jest z Twoim bełkotem, wywodami jak to będzie źle w biznesie LVC (nie z kursem) bo FB, bo jak sprzedają właściciele to musi być tragedia albo bo Ty tak mówisz. I tak od lat... (no chyba że masz chwilowo akcje to nagle spoko z biznesem, sprzedasz to tydzień później już słabiutko, ale że teraz rzekomo siedzisz na gotówce to wiadomo...). jak rośnie biznes/wyniki i kurs LVC wszyscy widzą. Twoje pier... nic tu nie zmieni. Naprawdę nie liczę że zrozumiesz cokolwiek i bo poza rzadkimi momentami gadania z sensem to stylem czy błyskotliwością umysłu nie grzeszysz.