Ty masz jakaś fobie??? Kto zmienia nicki? Poprzednio chłopak zapytał cię kiedy myślisz sprzedać, a Ty zbesztales go za prowokacje. Człowieku od 14 miesięcy jestem na tym forum i jeszcze takiego typa jak Ty tu nie było. Bawisz mnie straszliwie i śmieje się z Twoich wpisów. Nie jesteś w stanie tego zrozumieć bo Twoja niedojrzałość jest bardzo wysoka. Pisz dalej sam do siebie. Jest się z czego śmiać.