Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,92 zł , zmiana od tamtej pory: -58,42%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
W Polsce nie bo mimo walki PiS o górnictwo należymy do UE, i płacimy kary, dodatkowo nasz węgiel jest drogi i nieopłacalny w wydobyciu z coraz głębszych szybów, my teraz OZE na które z dotacją 5tyś dał się naciągnąć Kowalski, a firmy montujące zarobiły krocie 50-100% do ceny zakupu gotowych paneli i osprzętu, my teraz 3 elektrownie Atomowe będziemy budować, co jest dobrym wyjściem, ale i tak poczekamy wiele lat jak powstaną!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.