Dnia 2020-08-02 o godz. 21:49 ~WyroczniaZOmaha napisał(a):
> Nie próbuję nic ugrać, co do szczegółów zakładam, że masz rację, tylko zastanawia mnie po co kupować NVV teraz po 14- 16 PLN, jeżeli zaraz dostaniecie za to tańsze akcje Rubiconu? Patrzę z boku, NVV sprzedałem po 16, za zarobioną kasę kupiłem coś innego, a to miałem w NVV poszło na Rubicon, bo docelowo wydaje mi się, że będę miał te same akcje tylko taniej. Z mojej perspektywy już po zawodach, tu tylko spekulacja została- kupić NVV z zamiarem sprzedania dzień lub dwa przed zapewnie dobrymi raportami. A najlepiej dla Was jakby podali szacunkowe dane na 3 dni przed :). Pozdrawiam, życzę jak najlepiej
Brawo Ty. Czyli sprawa się wyjaśniła. Wypisywaniem tutaj bzdur próbujesz przyciągnąć ludzi na Rubicon, bo albo masz Rubicon albo chcesz kupić tanio Novavis. Póki do fuzji nie dojdzie Rubicon nie ma pod co rosnąć bo wszystko co może z niej mieć jest u nas w NVV. Rubicon jest jeszcze goły i wesoły, a Novavis prze do przodu. Na tej fuzji zarobią akcjonariusze obu spółek. Do emisji połączeniowej jeszcze sporo czasu i jak Rubicon urośnie to dostaniemy 6.3 "urośniętych" akcji Novavis Group, a jak KNF powie STOP bo ma takie prawo, to sukcesy zostaną w NVV, a Rubicon z marzeniami.