Dnia 2020-08-01 o godz. 20:12 (usunięty) napisał(a):
> (wiadomość usunięta przez moderatora)
Koledze się cały czas myli. Nie Rubicon przejmuje Novavis, tylko Novavis Group przejmuje Novavis. Novavis Group czyli stary Rubicon przejęty przez Marshalla głównego udziałowca Novavis. Dla lepszego zrozumienia umieszczę sytuację w świecie naszego ulubieńca, TO DO CIEBIE, SŁUCHAJ:
To tak jakby rodzice kupili Ci rozszerzenie jakiegoś zestawu klocków lego, żebyś mógł jeszcze bardziej rozwinąć swoje konstruktorskie skrzydła.
Novavis to Ty, Marshall to rodzice, a Rubicon to rozszerzenie - nowe możliwości.
Nie dziękuj