Napisz jeszcze cos o grafach,logarytmach ,algorytmach mojej mitredze i zyciu w samotnosci ,salowym banita bedziesz sie dobrz czul.
Selvite i Ryvu ta pompownia tez oczywiscie przykrywa czapka.
Na wasze watpliwe szczescie jestescie w wig 40 i zeby to utrzymac i jako tako pozory ( ah zapomnialem sa zapowiedzi popeliny i 80 stadiow klinicznych i cudownej szczepionki ,ktora juz inni podaja) wrzucaja z wora do wora a wy bijcie brawo .
Moze na troche jeszcze starczy..tylko wolumen juz sie kurczy. Zreszta po coraz slabszych pomrukach na watku i coraz wiekszym hejcie gdzie popadlo wyglada na to ,ze popelina na haku nie uskrzydla