Tak. Wiem. Ale teraz nie jesteśmy na rynku hossy. Raczej wchodzimy w bessę i spekulanci uciekają. Im więcej spekuly na spolce tym większe spadki. Może być tak, że za 2 tyg. nawet bardzo pozytywny komunikat przejdzie "bez większego echa", albo będzie odbicie, tylko z dużo niższego poziomu. Więc uważam, że jeżeli ta spółka ma się czym pochwalić to powinna to zrobić teraz. Takie jest moje zdanie.