Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,68 zł , zmiana od tamtej pory: -32,09%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-12 o godz. 08:47 ~nsx napisał(a):
> Ta spółka to i tak mistrzostwo świata i przykład jak nic może być warte 3 mln zł. A prezes jest milionerem, tyle, że wirtualnym.

otóż to ani zysków ani przychodu
to jak przyjdzie bessa wyląduje na 200tyś zł kap
jak chcą druknąć tyle mln kwita to 3-5gr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES -5,21% 1,82 2020-02-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.