Byłem bardzo uprzedzony w stosunku do Ursusa zrobiłem na nim jakieś 60 tys zł zarajczyki to ostatnie szyję ale jednak kurs idzie w górę pomimo dodrukoe nie na taką skalę jak w eco to uważam że po raz drugi jeżeli byłby dodruk w eco mini akcji to skutkowałoby wzrostem kursu bo ktos musi zarobić.