Forum Giełda - K.Kolany

Re: Wezwanie na akcje

Zgłoś do moderatora
Tak, dodatkowe wezwanie jest obowiązkiem wynikającym z przekroczenia 50% głosów. Jeśli akcje w wezwaniu nie zostaną skupione kupujący może ogłosić wezwanie po innej cenie, ale nie musi.
  • Wezwanie na akcje Autor: ozy76
  • Re: Wezwanie na akcje Autor: PawelRejczak