Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -6,12%

Re: wezwanie 20 pln

Zgłoś do moderatora
nie do końca tak. sprawa dotyczy emisji s. K. PZU kupował ostatnią emisję po 20. ta prawdopodobnie też będzie po tyle. z wezwaniem pewnie poczekamy. jeśli wezwie Penta to widzimy jakieś 28-35. jeśli PZU to trudno powiedzieć bo pewnie przejmie cały biznes medyczny za jednym razem, ale ... wtedy warto raczej nie oddawać. tak czy owak wzrost zatrzyma się koło 23-25. takie jest moje zdanie. to co się dzieje jest tak agresywne, że zasięg wzrostu wydaje się być właśnie taki. póki co nikt się nie dołącza i ten kto skupuje robi to na tyle szybko by nikt nie wyczuł ,,tematu" . pomyślcie co się stanie gdy włączy się tutaj śmieszne 500 tys. lub więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 13,80 2021-06-22 09:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.