Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: -4,86%

Re: wezwanie 20 pln

Zgłoś do moderatora
Ten kolega chyba wiedzial wiecej niz my, bo to byl mój najnudniejszy papier!
Istnienie na rynku glownym wiaze sie z kosztami, trzymanie na rynku ree float 0,65% zawsze bylo dla mnie abusrdem!
144.227 akcji w wolnym obrocie, ja mam 2700 sztuk. pewnie jakies 20tys zalega na zapomnianych rachunkach, a skupic wszystko z rynku bez wezwania oplaca sie nawet przy poziomie 1000 PLN za papier, wiec jak ktos ma akcje i to czyta, to prosze o kontakt!!!!!

TU mali moga DUZO!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 2,24% 13,70 2021-05-10 14:50:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.