Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,95 zł , zmiana od tamtej pory: -2,52%

Re: wezwanie !

Zgłoś do moderatora
Nie jest przymusowe, ale właśnie 12.11 jest NWZA, gdzie głosowana będzie zniesienie dematerializacji akcji i dokonanie czynności aby wycofać spółkę z NewConnect. Czyli jeśli nie odpowiesz to spółka zejdzie z GPW i będziesz mieć papier, że masz akcje, ale handlu na GPW nie będzie.
Cena jest minimalna wymagana prawem, ale ponad rok temu kupowali po 7, zatem można by zgłosić sprzeciw na walnym, że cena w wezwaniu jest ponizej wartości godziwej (i tej po której rok temu kupowali) i np iść do sądu, by np sąd wyznaczył biegłego do ustalenia ceny godziwej. Jeśli mamy 2% akcji w obrocie to trudno by cena godziwa była wyznaczona na podstawie tych nielicznych transakcji z 3 i 6mcy. Skoro płacili 7 to mniejszościowym powinny co najmniej tyle samo zaoferować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STOPKLA -7,94% 5,80 2020-02-27 09:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.