Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: 4,65%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
uwali kurs i ogłosi wezwanie jak w przypadku Zepak - OFErmy się kończa i pójdą na układy jak nie z wzywajacym to z innymi fundami oczywiście nie za darmo - zainwestujesz w spólki SP ? - nie podzielą sie zyskiem bo kasa pójdzie na projekty rządu Kupisz spółki w których większość posiadają OFE też źle bo oni juz konczą działalnośc i chętni na różne propozycje zarobku kupisz akcje gdzie wiekszość ma jedn podmiot to też zysku nie uświadczysz - najlepiej trzymać się z dala od szulerni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETIA 0,00% 4,50 2020-09-28 09:36:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.