Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -18,79%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-09-14 o godz. 09:42 ~aic71 napisał(a):
> jak tam obecnie wygląda sprawa tych dziwnych pożyczek z lat ubiegłych? Nic o tym w raporcie nie ma.
>
> pozostałe infa raczej OK:
> - wykup obligacji
> - inwestor
> - wzrost rentowności
>
> Warto?

Pożyczki masz w raporcie rocznym. Na razie to zrobiła się firma super bezpieczna. Kredyty spłacone, obligacje w większości też. Dług netto to tylko kilka mln zł, a przed rokiem ponad 40.Nadal podobnie rentowna. Jeszcze ze dwa kwartały i będą bez długu netto. Teraz  koszty finansowe to tylko 2 mln zł  rocznie i z każdym miesiącem coraz mniejsze bo obligacje amortyzują.  Kapitały własne rosną ,tylko te pożyczki udzielane prezesom. Chyba to wk..ło bank ,skoro nie zgodzili się na rolowanie  obligacji.
  • Wezwanie Autor: ~Inv
  • Re: Wezwanie Autor: ~piotrst
  • Re: Wezwanie Autor: ~aic71
  • Re: Wezwanie Autor: ~fun

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.