Za Biblię analizy technicznej uznawana jest książka J.J.Murphy'ego: Analiza techniczna rynków finansowych - gruba, droga, prosto napisane ale warto. Jest jednak więcej książek, które traktują o AT ale nie tylko. Polecam Komara Sztuka spekulacji po latach, albo Elder -Zawód inwestor giełdowy. A jak chcesz oszczędnościowo to na YouTube jest mnóstwo lekcji AT. Mnie najwięcej dało czytanie wykresów przygotowanych przez różne redakcje zajmujące się giełdą. Ps. analiza techniczna "nie zawsze się sprawdza" ale moim zdaniem nie znać jej to błąd. Pozdrawiam.