na to chyba za wcześnie ( ale kto wie ) , gdyby sprzedali dziś pakiet profesora to byłoby to zachowanie mało racjonalne , chyba lepiej poczekać na wyższą wycenę. mnie bardzo interesuje kto kupił emisję , mam nadzieje , że zarząd coś kupił . komunikaty o tym ewentualnie muszą być w przyszłości , jeśli tak to możemy odsapnąć i z lekkim optymizmem patrzeć dalej.
nie znam tych przepisów ale muszą dać info po rejestracji w sądzie albo przed notowaniem PDA , jeśli takie będzie . jak zawsze trzeba poczekać .