Dnia 2022-02-08 o godz. 08:50 ~BBI napisał(a):
> Dnia 2022-02-08 o godz. 08:26 ~BBI napisał(a):
> > I kolejna wypowiedź prezesa w Parkiecie o tym, na co pójdzie częśc zysków. Na skup akcji oczywiście, anie na dywodendę, której z przyczyn formalnych być nie może i nie bvędzie.
> > https://www.parkiet.com/Budownictwo/-Michal-Skotnicki-prezes-BBI-Development-Czas-na-dystrybucje-zyskow-do-akcjonariuszy.html
>
> W tym kontekście warto zadać sobie pytanie, w jakim celu FIZ AF kupił ponad 10% akcji. :)
Moja odpowiedź brzmi: w celu wrogiego przejęcia spółki - taka jest moja spekulacja.:)