I kolejna wypowiedź prezesa w Parkiecie o tym, na co pójdzie częśc zysków. Na skup akcji oczywiście, anie na dywodendę, której z przyczyn formalnych być nie może i nie bvędzie.
https://www.parkiet.com/Budownictwo/-Michal-Skotnicki-prezes-BBI-Development-Czas-na-dystrybucje-zyskow-do-akcjonariuszy.html