Co tu wchodzić?
Mówiłem, że balon od 1,60zł a wy nie wierzyliście.
Czasu coraz mniej na podpisanie planu połączenia i z każdym dniem powinno być coraz niżej. I albo podpiszą i wzrośnie na 1,80zł albo nie podpiszą i spadnie na 0,20zł. Niech sobie każdy sam oceni ryzyko.