_halsky - gratuluję. Wzbudzasz u tych żałosnych hejterów prawdziwy strach. Każdy Twój wpis jest z nienawiścią komentowany i deprecjonowany, choć piszesz prawdę.
To dobrze, że Indata ma takiego forumowego bohatera, który nie pozwala byle komu szmacić spółki.
Pozdrawiam i ogromnych zysków życzę!