Dnia 2016-10-18 o godz. 06:07 _halsky napisał(a):
> Dziękuję za uznanie mnie autorytetem, zauważyłem już dawno, że naganiacze na spadki obawiają się mnie i moich opinii. Boją się po prostu stawić czoła prawdzie.
O tak,
- w wypisywaniu bzdur
- w klamstwach
- w obrazaniu innych
- w usuwaniu niewygodnych wpisow
I jeszcze sie z tego cieszysz .....