A niby co było jak nie podbicie kursu pod koniec lipca?
Mysle ze to wywalanie i choć kurs atrakcyny to wole poczekać z dokupieniem po ogłoszeniu daremnych wyników...Juz ie raz widziałem dołek na wykresie i za każdym razem okazywało sie ze to nie koniec dna...