Skrajna panika to zazwyczaj moment odwrotu i zmiany kierunku. Ropa leci w dół - w eurolandzie będą więc obniżać stopy, jak dla mnie to w tej chwili 90% pewne - EU nie ma wyjścia. To z kolei pociągnie indeksy europejskie w górę. Oczywiście rynek tą informację uwzględni w cenach dużo wcześniej. Poza tym realna chęć pozbycia się akcji najwyraźniej nie jest duża co widać po obrotach 40 000!!! ,śmiech na sali. Ktoś tu najwyraźniej kogoś dyma.